Suché uhličité koupele

Suchá uhličitá koupel

Lázeňská metoda spočívající v uzavření celého těla (mimo hlavu) do plastového vaku, který je naplněn čistým CO2. Při této proceduře dochází k rozšíření cév se současným zvýšením kyslíku v krvi. Díky tomu se pokožka, svalstvo, žlázy a mozek lépe prokrvuje a snižuje se otok. Tato metoda posiluje imunitu, působí protizánětlivě, podporuje hojení, regeneruje buňky těla a napomáhá duševní i tělesné pohodě.

Indikace: ischemická choroba srdeční (hojení bércových vředů), poruchy prokrvení mozku, hypertenze, žilní nedostatečnost, křečové žíly, stavy po infarktu myokardu, degenerativní onemocnění pohybového aparátu (bolesti páteře a kloubů, revmatické onemocnění, osteoporóza), spastická bronchitida, regenerace po chemoterapii a radioterapii, gynekologické obtíže (sterilita, klimakterium), urychluje hojení ran a popálenin, pomáhá při léčbě obezity a celulitidy, působí protistresově, posiluje imunitu, zmírňuje migrénu, stavy vyčerpání a nespavost.

Kontraindikace: horečka, akutní onemocnění, onkologické onemocnění, klaustrofobie, hyperfunkce štítné žlázy, zvýšená opatrnost u pacientů s hypotenzí a epilepsií

Délka a cena procedury: 45 min/250 Kč
Rezervace na tel. čísle: 739 557 698